Bursztynowa Szkoła Esseńskich Sztuk Uzdrowień

The Amber School of Essenian Arts of Healings

Wysokie techniki energetyczne 5go wymiaru – Uzdrowienia Plejadyjskie i Metody Uzdrowień Esseńskich zostały przywrócone na ziemi dzięki Lisie Lux i Henkowi Mulderowi z Akademii 13tu Esseńskich Sztuk Uzdrowień, na prosbę Matki/Ojca Boga poprzez energetyczną komunikację z ich prezwodnikami Marią Magdaleną i Jezusem – na czas Transformacji i wielkiej zmiany energetycznej i świadomości z 3go do 5go Wymiaru na ziemi, dla wszystkich ludzi, którzy pragną świadomie kroczyć wlasną ścieżką uzdrowienia.

Oto wiadomość od Matki-Ojca Boga przekazana przez Jezusa w dzodze energetycznej komunikacji (“channelling”) Lisie Lux i Henkowi Mulderowi, przetłumaczna za strony: http://www.academy-of-the-13-essenian-arts-of-healing.org/

Pełna miłości wiadomość od Matki/Ojca Boga przekazana przez Jezusa

Jesteśmy w końcowym okresie próby generalnej przed Transformacją, która odbędzie się nie później niż w roku 2022.

Jest to czas zmian dla mózgu i emocji, i dlatego trudny okres.

Aby utrzymać energię osobistą najwyżej jak się da i dokonać zmiany w spósob możliwie łagodny, należy oczyścić się z mięsa, alkoholu, tytoniu i innych substancji toksycznych.

Telefony komórkowe, telewizja i komputery są lekkimi formami toksyn i jezeli jest to moliwe, najlepiej ich unikać.

Jezus radzi także aby oczyścić swoje negatywne myśli, które nadal manifestujesz.

Wszystkie te rady są po to, aby stymulować Energię 5go Wymiaru i móc utrzymać ją w naszych 7 czakramach.

Nie później niż w roku 2022, kiedy okres nadejścia Energii 5go Wymiaru zostanie zakończony, wejdziemy w nową fazę na tej planecie.

Z miłością i sympatią, Jezus

Wiadomość od Matki/Ojca Boga dla ludzkości

Wyjatkowa i harmonijna Transformacja

Ponieważ Transformacja (21-12-2012) odbyła się bardziej harmonijnie niż przypuszczano, rezonans energetyczny w kosmosie, do którego Matka Ziemia także należy, poczynił ogromny skok w górę. W efekcie tego cząsteczki energii w Ziemi i na około niej, osiągnęły dużo wyższą wibrację.

To wspaniałe wydarzenie osiągneło taki sukces dzięki Matce/Ojcu Bogu, a także grupie ludzi odpowiedzialnych za eliminację negatywnych energii, oraz za inne zadania niesienia Swiatła, których dokonali i nadal dokonują.

Ale rownież dzięki Grupom Plejadyjskich Uzdrowień, podwyższonej Energii Reiki, pozytywności i pracy innych ludzi, którzy zapoczątkowali ważne Swiatło na ziemi.

Na skutek wyżej wymienionych wydarzeń część przepowiedni Majów nie spełniła się. Co więcej, każdy z nas otrzymał bonus – odjęcie cześci karmy – od Matki/Ojca Boga, co wejdzie w życie coraz bardziej w okresie do 2022 roku.

Poprzez gwałtowny wzrost Boskiej Energii po 10.10.2010, i dużej ilości Swiatła Boskiego docierającego do ziemi, ludzie energetycznie biedni staną się coraz bardziej negatywni, ponieważ wszystko wydostanie się na światło dzienne. Ma to na celu samooczyszczenie!

Rownież poprzez wyższe wibracje to, co pozytywne stanie się jeszcze bardziej pozytywne. Można się tutaj odnieść do biblijnego opisu oddzielenia owiec od kóz. Jest to część Boskiego planu. Nie musisz się tego bać. Jeżeli odczuwasz jakikolwiek starch, możesz poszukać na to jakiegoś uzdrowienia. Poprzez uwolnienie się od strachu należącego do 3go wymiaru, Światło 5go wymiaru może wkroczyć do twojego systemu.

Po roku 2022 nastąpi okres około 7 lat (tak zwana szara strefa) kiedy słabsi (energetycznie biedniejsi) będą mieli szansę aby podnieść swoją energię osobistą przez uzdrowienia i Inicjacje, np. Reiki. Dzięki temu oni także będą mieli szansę na oczyszczenie i przeskok do 5go wymiaru.

Silniejsi (bogatsi energetycznie) będą musieli oczyścić negatywne myśli i pracować energetycznie, tak że zmiana mózgu i emocji będzie stymulowana jak tylko się da. To także jest związane z wyższą wibracją.

Ponieważ w skutek rezonansu 5go wymiaru organy w ciele słabszych ludzi (energetycznie biedniejszych) zaczną się starzeć szybciej niż dotychczas, ludzie ci będą odchodzić dużo szybciej.

Pod koniec 2022 roku okolo 2.5 biliona ludzi zintegruje Energię 5go Wymiaru. Po tym inni też będą mieli jeszcze szansę tego dokonać.

Matka/Ojciec Bog prosi, abyś spojrzał/spojrzała na to jak na wspaniałe wydarzenie dla ludzkiej duszy i Matki Ziemi. Proszę, zrób coś pozytywnego z tą wiedzą dla swoich bliskich, przyjaciół i znajomych.

Z szacunkiem i czystą miłością, Matka/Ojciec Bóg.

Karma błyskawiczna jest prawem wprowadzonym 10.10.2010 które coraz bardziej przybliża ci twoje bardzo negatywne myśli, lub uczynki, które manifestujesz w życiu codziennym obok karmy, którą wybrałeś/wybrałaś żeby zabrać ze sobą w celu  oczyszczenia zanim przyszedłeś/przyszłaś na ziemię.